Single Chocolate Bars & Bags

Viewing 1-30 of 146 results

    Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
    £2.00
    Was£3.00

    £11.11/1kg

    Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
    £2.50
    Was£3.15

    £15.82/1kg

    Cadbury Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
    £2.00
    Was£3.00

    £11.11/1kg

    Aero Peppermint Chocolate Sharing Bar 90g
    £1.40
    Was£1.65

    £15.56/1kg

    Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
    £2.00
    Was£3.00

    £11.11/1kg

    Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
    £2.00
    Was£3.00

    £11.11/1kg

    Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
    £1.95

    £19.50/1kg

    Poppets Milk Choc Coated Chewy Toffee 100g
    £1.00
    Was£1.25

    £10.00/1kg

    Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g
    £1.40
    Was£1.65

    £15.56/1kg

    Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g
    £2.50
    Was£3.00

    £12.82/1kg

    Choc Nibbles Original 135g
    £1.00

    £6.67/1kg

    Terry's Chocolate Orange Ball 145g
    £1.85
    Was£2.00

    £12.76/1kg

    Page 1 of 5