The Daily Dish with Iceland

Viewing 1-30 of 130 results

    Iceland White Potatoes 1.6kg
    £2.00

    £1.25/1kg

    Iceland Grated Mature Cheddar 250g
    £2.50
    Was£2.85

    £10.00/1kg

    Iceland Lean Beef Steak Mince 400g
    £4.00
    Was£4.75

    £10.00/1kg

    Branston Baked Beans 4 x 410g
    £2.50
    Was£3.00

    £1.52/1kg

    Aunt Bessie's 2 Giant Yorkshire Puddings 230g
    £1.25
    Was£2.50

    £5.43/1kg

    Iceland Minced Beef and Onion 600g
    £4.00
    Was£4.50

    £6.67/1kg

    Iceland Salad Tomatoes 6pk
    £1.00

    £0.17/1unit

    Iceland Extra Mature Cheddar 400g
    £2.95
    Was£3.15

    £7.38/1kg

    Heinz Baked Beans 415g
    £1.40

    £3.37/1kg

    Iceland Sweet Peppers
    £2.10

    £0.70/1unit

    Iceland Mature Cheddar 400g
    £2.95
    Was£3.15

    £7.38/1kg

    Iceland Mild Cheddar 400g
    £2.95
    Was£3.15

    £7.38/1kg

    Iceland Broccoli
    £1.00

    £1.00/1unit

    Iceland 3pk Onions
    £1.00

    £0.33/1unit

    Iceland Onions 1kg
    £1.25

    £1.25/1kg

    Iceland Grated Mild Cheddar 250g
    £2.50
    Was£2.85

    £10.00/1kg

    Iceland Baby Potatoes 600g
    £1.29

    £2.15/1kg

    Page 1 of 5