Fresh Christmas Range

Viewing 1-30 of 202 results

    Iceland White Potatoes 1.6kg
    £2.00

    £1.25/1kg

    Warburtons 9 Original Crumpets
    £1.15
    Was£1.40

    £0.13/1unit

    Iceland Luxury Coleslaw 330g
    £2.25

    £6.82/1kg

    10 Mini Chicken Satay 100g
    £2.35

    £23.50/1kg

    Iceland Extra Mature Cheddar 400g
    £2.95
    Was£3.15

    £7.38/1kg

    Iceland 30 Mixed Size Eggs
    £5.00

    £0.17/1unit

    Wall's 6 Mini Pork Pies 300g
    £2.65

    £8.83/1kg

    Iceland Broccoli
    £1.00

    £1.00/1unit

    Clover Spread 1kg
    £4.25

    £4.25/1kg

    Iceland British Salted Butter 250g
    £1.85
    Was£2.00

    £7.40/1kg

    Page 1 of 7